Готуємось до ЗНО. Українська мова

Серія: Електронний тренажер. Готуємось до ЗНО

Код: ЕТГ1

Мова: українська

Формат: диск

Постачальник: ВГ «Основа»

 
   

Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, що допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. 

Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування яких у нього викликає сумніви. Особливістю диска є наявність детальних коментарів до кожного питання, що допоможуть правильно відповісти на запитання та заповнить прогалину в знаннях. Не потрібно додатково відкривати довідники та шукати відповідь. 
Друга частина — це симуляція, максимально приближена до власне ЗНО. Користувачеві буде пропоновано 60 запитань (щоразу різні), які потрібно опрацювати за відповідний час. Таймер можна встановлювати самостійно у прямому або у зворотному порядку. Наприкінці надано список питань та розділів, де було припущено помилок.
Упевнені, що за допомогою диска «Електронний тренажер. Готуємось до ЗНО» ваші учні зможуть якісно підготуватися  до іспиту. 
 
  
 
Переглянути демо-версію диска. Натисніть нижче.


Системні вимоги:
Операційні системи Microsoft® Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7 або Windows 8 (Classic і Modern)
Процесор стандартної архітектури з тактовою частотою не менше ніж 2,33 ГГц або процесор Intel® Atom™ з тактовою частотою не менше ніж 1,6 ГГц для нетбуків, операційна пам’ять > 512 Мб, відеопам’ять > 128 Мб.
Обов’язкова наявність програми Adobe Flash Player
 
Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 4388
 
Світлана Бутенко 30.12.2014
в замовлення входить 2 диски. Вони абсолютно однакові чи це 2 частини?
Адміністратор
Доброго дня!
У акції з 5.01 по 11.01, де при замовлення 2х дисків подарунком є безкоштовна доставка, беруть участь усі диски серії "Електронний тренажер. Підготовка до ЗНО". Перелік їх на http://book.osnova.com.ua/superserie/23
Дякуємо за увагу до наших видань!
Тетяна Рева 15.02.2016
Дуже зручно працювати. Стане у нагоді всім, хто хоче якісно підготуватися до ЗНО.
Хомко Олена 09.09.2016
Дякую!Сподіваюся,що ці завдання допоможуть учням підготуватися до ЗНО.
Ірина 06.11.2016
Чудовий диск. Добре, що не потрібно встановлювати його на комп'ютер. Єдиний недолік - відповідь не може бути вірною, лише правильною! Було б добре, якби розробники виправили цей недолік.
Адміністратор
Доброго дня!
Дякуємо за відгук1 Обов'язково врахуємо це, готуючи матеріали нового тиражу.
Дякуємо за увагу до наших видань!
віталій 17.01.2017
Як треба скачати Українську мову
Адміністратор
Доброго дня!
Цифрові продукти можуть завантажувати тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтесь на сайті (Інструкція, як зареєструватись на http://osnova.com.ua/help/1/). Після цього, ви зможете завантажити диск.
Дякуємо за увагу до наших видань!
Догори