Готуємось до ЗНО. Біологія

Серія: Електронний тренажер. Готуємось до ЗНО

Код: ЕТГ5

Мова: українська

Формат: диск

Постачальник: ВГ «Основа»

 
   

Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. 

Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування яких у нього викликає сумніви. Особливістю диска є наявність детальних коментарів до кожного питання, що допоможуть правильно відповісти на запитання та заповнить прогалину в знаннях. Не потрібно додатково відкривати довідники та шукати відповідь. 
Друга частина — це симуляція, максимально приближена до власне ЗНО. Користувачеві буде пропоновано 60 запитань (щоразу різні), які потрібно опрацювати за відповідний час. Таймер можна встановлювати самостійно у прямому або у зворотному порядку. Наприкінці надано список питань та розділів, де було припущено помилок.
Упевнені, що за допомогою диска «Електронний тренажер. Готуємось до ЗНО» ваші учні зможуть якісно підготуватися  до іспиту. 
  
 
Переглянути демо-версію диска. Натисніть нижче.


Системні вимоги:
Операційні системи Microsoft® Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7 або Windows 8 (Classic і Modern)
Процесор стандартної архітектури з тактовою частотою не менше ніж 2,33 ГГц або процесор Intel® Atom™ з тактовою частотою не менше ніж 1,6 ГГц для нетбуків, операційна пам’ять > 512 Мб, відеопам’ять > 128 Мб.
Обов’язкова наявність програми Adobe Flash Player
Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 1235
 
Тетяна Хохлова 17.02.2016
Шановні, повідомляємо вам , що ми знайшли помилки у відповідях тестів. Запитання тестів хоча і відповідають чинній програмі, але вони середнього та нижче середнього рівнів складності, але бажано включати запитання вище седнього рівнів складності!!! Дякуємо за розуміння .
Адміністратор
Доброго дня!
Напишіть, будь ласка, більш конкретно. У яких розділах та завданнях є помилки?
Ми перевіримо і виправимо їх.
Дякуємо за увагу до наших видань!
Вікторія 22.02.2016
Бажано на кожну тему збільшити кількість запитань. Наприклад, з молекулярної біології я даю дітям більше 200 запитань. Тільки так можна стверджувати, що дитина тему знає. 15-30 запитань - це дуже мало.
Іван Камінчук 06.03.2016
нажаль не задоволений, обмаль тестів за ілюстраціями, обмальтестів за вибором декількох відповідей, обмаль тестів на відповідність або послідовність
Тетяна Остапишин 17.04.2016
Добрий день! Я купила у вас електронну версію цього ЗНО з біології, але не можу зайти, є три поля, де я маю ввести якийсь напевно код, тому що коли ввожу будь-які букви, то воно зірочками, а я не розумію, що там вводити?(((
Адміністратор
Доброго дня!
Код надіслано у листі, який скоріш за все потрапив до папки "Спам".
Ми надішлемо його Вам повторно.
Дякуємо за увагу до наших видань!
Догори