Усі уроки курсу «Всесвітня історія». 7 клас

Серія: УСІ уроки

Автор: А. П. Гриценко

Код: ІПУ003

Мова: українська

Сторінок: 192

Формат: А5

Постачальник: ВГ «Основа»

 
   

 

Посібник розроблено у повній відповідності до Програми зі Всесвітньої історії для 7 класу (2014). Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям семикласників. Видання містить значну кількість документальних і візуальних джерел, матеріали для уроків узагальнення та тематичного оцінювання, не передбачених у підручниках. 
Видання пропонується вчителям, методистам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 3095
 
Олександр 26.04.2015
Чи не забагато 45 грн за 192 ст., при цьому 22 ст. календарне планування?! Бачив на ринку, така "тонюсінька", що й продавці дивуються, чому така ціна. Мабуть і електронна версія стільки коштуватиме: чому ж тоді не увести продаж електронних посібників у захищеному форматі, аби хоч трохи дешевше, як це зробило нещодавно одне з найбільших видавництв України?..
Олександр Папіш 30.07.2015
Доброго дня Чи можна придбати електронну версію? І якщо так, яка вартість?
Адміністратор
Доброго дня!
Електронну версію книги можна завантажити на сайті http://e-kniga.in.ua/
Якщо виникнуть питання стосовно завантаження електронної версії книг зверніться, будь ласка, до адміністрації http://e-kniga.in.ua за адресою osnova@e-kniga.in.ua.
Дякуємо за увагу до наших видань!
Тетяна Станіславівна Матієшин 06.12.2015
тетяна
Тетяна Станіславівна Матієшин 06.12.2015
тетяна 07.12.2015
Іван 05.09.2016
З такою кількістю матеріалу їй ціна 15-20 грн.. Після купівлі засунув у далеку шухляду і більше не витягував. Є кращі і дешевші варіанти.
Адміністратор
Доброго дня, шановний Іване! Власне, то Ваш вибір - напишіть власні розробки, зекономите гроші - 45 грн. Проте, якщо Ви знаєте вартість однієї години Вашого робочого часу - рахуйте: написати 35 розробок уроків-конспектів та й ще календарне планування десь потягне на 1 грн. 30 копійок. за одиницю. Ось такою буде ціна Вашої праці.
По-друге, обсяг. 6-7друкованих сторінок на кожен урок - дай Боже встигнути усе використати. Я 20 років викладала історію Середніх віків, то, повірте, знаю, скільки можна встигнути. До того ж і автор А. П. Гриценко, досвідчений вчитель, нещодавно захистив кандидатську дисертацію під керівництвом К. О. Баханова.
Запрошуємо Вас до співпраці! Як стати нашим автором на http://osnova.com.ua/help/11/
З повагою головний редактор журналу «Історія та правознавство» Харківська Наталія Іванівна
Догори