Прийоми педагогічної техніки

Серія: Нові формати освіти

Автор: А. Гін

Код: НФМ001

Мова: українська

Сторінок: 112

Формат: А4

Постачальник: ВГ «Основа»

 
 

Ця книга-методика адресована вчителям-практикам і методистам незалежно від предметної спеціалізації. У ній містяться апробовані і чітко сформульовані прийоми управління класом, підтримання дисципліни і уваги; технологія організації традиційних і нетрадиційних форм роботи на уроці, взаємодопомоги учнів; прийоми забезпечення ефективної перевірки знань тощо, а також дидактичні прийоми: як  зацікавити учнів  лекцією, не нудно повторити основний матеріал теми, підтримати інтерес до навчальної проблеми, навчити грамотно будувати своє мовлення при відповіді, Крім того, у ній розкриті прийоми організації праці вчителя.

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 8234
 
Наталя Кульчиковська 14.12.2015
Надзвичайно актуальна і корисна настільна книга для сучасних учителів. Як завуч провела презентацію книги. Замовляю ще для своїх педагогів.
Ірина Андріюк 17.01.2016
Надзвичайно корисна книга для педагога, де можна знайти багато відповідей на свої запитання. Надзвичайно дякую.
Инна 28.02.2016
Корисна та цікава книга)Рекомендую)
Юлія Сеттарова 07.04.2016
Дуже цікава та неординарна книга. Цінні поради.
Ірина 05.07.2016
Я працюю вчителем 22 роки, але завжди використовую в роботі матеріали ваших посібників. "Прийоми педагогічної техніки" - це не просто книга. Це настільна книга для будь-якого учителя-предметника.
Оксана 20.11.2016
На етапі розвитку освіти є потреба формувати особистість всебічно розвинену, створити комфортні умови для своїх вихованців, підвищити якість освіти, маю надію, що цей посібник допоможе у вирішенні поставлених цілей
Олена 12.12.2016
Видання сподобалося. Хоч я і практичний психолог, але знадобиться для роботи в школі "Викладач-початківець". Дякую, побільше б літератури з психології, а особливо практичної.
Ольга Адамович 13.12.2016
Дуже цікава книжка, для роботи можна багато чого використати.
Тетяна Черепня 15.12.2016
Чудова настільна книга!!! Дивно, що все, про що пише автор просто і лежить на поверхні, але багато чого ми не помічаємо. Ця книга - це прямі поради до практичних дій. жаль що так пізно я її придбала. але, як кажуть в народі, краще пізно, а ніж ніколи
Догори