Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо з радістю

Серія: Нові формати освіти

Автор: Садкіна В. І.

Код: НФМ002

Мова: українська

Сторінок: 144

Формат: А4

Постачальник: ВГ «Основа»

 
 

Це книга про правду… про правду шкільного життя у всьому його різноманітті.
Значна частина книги написана з власного досвіду роботи в школі, — авторці є про що згадати і є про що розповісти. Крім ліричних спогадів та критичних міркувань, у книзі багато порад (педагогічних прийомів), які стануть у пригоді молодим колегам або майбутнім , студентам педагогічних вишів. Авторка сподівається, що досвідчені колеги теж зацікавляться книгою, адже вона дозволить поглянути на шкільну буденність по-новому.
У книзі два розділи «Школа оффлайн» та «Школа онлайн». У першому йдеться про традиційні шкільні проблеми, у другому на суд читача винесені всілякі інноваційні смаколики. Але ці смаколики сягають корінням школи-оффлайн і  тісно переплетені з нею.

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 6988
 
Ольга Маркова 28.03.2016
Книге просто нет цены!Это действительно ларец знаний!Прочитала на одном дыхании, нашла много интересного и полезного для своей работы. Советую молодым специалистам!Очень понравились статьи с примерами из жизни!Спасибо за такую книгу!
неля братащук 29.03.2016
Супер- книжка для вчителів -практиків, особливо тих, хто розпочинає свою діяльність! Радитиму своїм колегам !
Юлія Сеттарова 07.04.2016
Враження від книги неймовірні! З такими викладачами, як автор - навчання б у школі дійсно не перетворювались на нудну рутину. Прочитала швидко і легко, написано дійсно з гумором, якого так не вистачає іноді. Книга надихнула на творчий підхід, більшість порад вже взяла на озброєння ;)
Виктория Дегтярь 25.07.2016
Мабуть, найкраща книга для молодих спеціалістів! Має зручні широкі береги, де зручно занотовувати власні думки. Раджу всім!
Світлана Солдатова 01.08.2016
Мені дуже сподобалась ця робота. Багато нового дізналась, а також звернула увагу на інформацію, яку довелось переоцінити та переосмислити. Дякую, робота корисна, я задоволена. З повагою, Солдатова Світлана
Вікторія Жбанова 08.08.2016
Книга, що читається на одному диханні і яка обов'язково стане настільною. Стільки чудових ідей і порад! Такі книги справді надихають, окрилюють, бо іноді просто руки опускаються - настільки набридли безглузді "реформи" та "зміни" у сфері освіти. Щиро вдячна Вікторії Іванівні. Чекаємо наступну книгу!
Маргарита Корсун 06.09.2016
Злякалася, бо почала втрачати цікавість до своєї роботи, шукала розраду. Придбала книгу в середині навчального року. Дякую авторові - книга дійсно мотивує. Дуже легко і по-людськи написано про щоденну педагогічну працю.
Олена 12.12.2016
Посібник презентувала на засіданні школи "Викладач-початківець", а також на обласному методичному обʼєднанні. Вже мала нагоду користуватися при підготовці відкритого заняття. Дякую.
Ольга Адамович 13.12.2016
Книга дуже сподобалася. Багато в ній знайшла нового і цікавого для мене. Згодиться в роботі.
Догори