Зарубіжна література. 8 клас підручник для загальноосвітніх навчальних закладів

Серія: Підручники

Автор: В. В. Паращич, Г. Є. Фефілова

Код: УЧЧ021

Мова: українська

Сторінок: 334

Формат: А5

Постачальник: ВГ «Основа»

 
   

Композиція підручника підпорядкована формі подорожі, запрошення до якої восьмикласники отримують на першій сторінці. Ідея подорожі в часі і просторі втілена і в ілюстративному оформленні підручника.

Зміст підручника супроводжується продуманим ілюстративним рядом: портрети письменників, ілюстрації до літературних текстів, опорні схеми, інфографіка, репродукції картин та скульптур, кадри з мультфільмів та кінофільмів.
Методичний апарат побудовано на принципах поступового ускладнення матеріалу. Він містить запитання та завдання різної спрямованості: репродуктивні, пошукові, проблемні, практичні. Матеріал викладено послідовно, логічно, від простого до складного.
Наприкінці кожної частини підручника подано підсумкові запитання й завдання, рекомендації для пошуку додаткових матеріалів із теми.

 

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 5785
 
Андрій Лукіянчук 29.04.2016
Не зрозуміло, чому даний підручник відрізняється від підручника на сайті для вибору підручників для 8 класу (видавництво, автори співпадають)???
Адміністратор
Доброго дня!
Нічим не відрізняється. Це той самий підручник Його можна переглядати на нашому сайті без реєстрації.
Дякуємо за увагу до наших видань!
Олена 02.05.2016
Хотілося би відповідності до програми. Відсутні у "Вступі" відомості про поняття «літературний напрям», «літературна течія».
Адміністратор
Доброго дня!
Дякуємо за те, що уважно прочитали підручник. Дійсно, у "Вступі" немає поняття «літературний напрям», «літературна течія» через скороченні обсягу підручника до санітарних норм. Відомості про ці поняття передбачено в методичному комплекті - планах-конспектах ""Усі уроки із зарубіжної літератури. 8 клас", "Мій конспект" та ін.
Залишайтеся з нами!
людмила савієвська 04.08.2016
підручник сподобався
Догори