«Англійська мова (8-й рік навчання)» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Серія: Підручники

Автор: О. С. Любченко, О. М. Любченко, Н. В. Тучина

Код: УЧЧ027

Мова: українська

Сторінок: 255

Формат: А5

Постачальник: ВГ «Основа»

 
   

Підручник розраховано на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають англійську мову восьмий рік.
Навчальний матеріал відповідає основним лініям змісту освіти, які визначено Державним стандартом базової і повної середньої освіти та чинною Програмою з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів: мовленнєвій, мовній, соціокультурній, діяльнісній (стратегічній).
Основний навчальний матеріал підручника розраховано на 2 навчальні години на тиждень, проте для навчальних закладів, які оберуть трьохгодинний режим навчання, передбачено додатковий навчальний матеріал для опрацювання.
Підручник побудовано з опорою на вивчення іноземної мови через порівняльний аналіз реалій життя сучасних Великобританії та України з використанням великої кількості автентичних англомовних ресурсів.
Аудіододаток містить матеріал для роботи з завданнями з аудіювання, які розміщено в підручнику.
Особливістю підручника є інтерактивний онлайн-додаток, який дозволяє працювати з мовним і мовленнєвим матеріалом підручника в режимі онлайн.


 

 

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 2411
 
Николай Хмеленок 25.04.2016
Что можно сказать об учебнике, если его нельзя нормально рассмотреть и невозможно скачать? Это кот в мешке. Оттогго что учитель скачает учебник, никто не обеднеет. Потому что распечатывать учебник на принтере во много раз дороже.
Адміністратор
Добрый день, Наталья!
Учебник загружен в 2 форматах. Вы можете скачать его в pdf или ознакомится в режиме "листалки". Размещать учебник в полном объеме, до официального голосования на сайте министерства, мы не имеем право.
Спасибо за внимание к нашим изданиям!
шнайдер тетяна 28.04.2016
хороші матеріали
Людмила Кожемяка 30.09.2016
Учебник современный, много упражнений на грамматику. НО , подскажите, пожалуйста, где можно скачать календарный план.
Догори