Серія книг «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Шановні колеги!

21 лютого Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким учитимуться перші класи Нової української школи в наступному навчальному році.

22 лютого Колегія МОН затвердила 26 навчальних програм для 1–2-х класів, з яких 24 — для національних меншин і корінних народів. (Наразі, авторські та експериментальні програми очікують експертних висновків від Держслужби якості освіти.)

Триває он-лайн навчання майбутніх учителів 1-х класів Нової української школи на платформі EdEra.

Ми з нетерпінням очікуємо появи нових підручників – переможців конкурсу! Тільки-но їхні електронні версії стануть доступними для перегляду, наші талановиті автори одразу почнуть копітку творчу роботу нас творенням посібників вашої улюбленої серії «Мій конспект». 

Незважаючи на те, що за новим Держстандартом з 1 вересня 2018 року працюватимуть лише вчителі 1-х класів, решта, на наш погляд, теж має приєднатися про процесу реформування освіти вже сьогодні, саме тому ми пропонуємо посібники, складені з урахуванням вимог Нової української школи – школи компетентностей ХХІ століття, але за чинними на сьогодні програмами для 2-4-х класів (оновлені 2016 р.).

А ми, як завжди, намагаємось «тримати руку на пульсі» та робити все можливе, аби допомогти вам упоратися з викликами сьогодення, зекономити власний час та підвищити свою кваліфікацію у найефективніший і найраціональніший спосіб.

Навчаймося разом!