Посібники за новою програмою

Замовляйте зараз!

Шукаєте зошити для своїх вихованців?

Бажаєте зробити ваші заняття насиченими та цікавими?

Замовляйте зараз!

Серія книг «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Шановні колеги!

21 лютого Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким учитимуться перші класи Нової української школи в наступному навчальному році.

22 лютого Колегія МОН затвердила 26 навчальних програм для 1–2-х класів, з яких 24 — для національних меншин і корінних народів. (Наразі, авторські та експериментальні програми очікують експертних висновків від Держслужби якості освіти.)

Триває он-лайн навчання майбутніх учителів 1-х класів Нової української школи на платформі EdEra.

Ми з нетерпінням очікуємо появи нових підручників – переможців конкурсу! Тільки-но їхні електронні версії стануть доступними для перегляду, наші талановиті автори одразу почнуть копітку творчу роботу нас творенням посібників вашої улюбленої серії «Мій конспект». 

Незважаючи на те, що за новим Держстандартом з 1 вересня 2018 року працюватимуть лише вчителі 1-х класів, решта, на наш погляд, теж має приєднатися про процесу реформування освіти вже сьогодні, саме тому ми пропонуємо посібники, складені з урахуванням вимог Нової української школи – школи компетентностей ХХІ століття, але за чинними на сьогодні програмами для 2-4-х класів (оновлені 2016 р.).

А ми, як завжди, намагаємось «тримати руку на пульсі» та робити все можливе, аби допомогти вам упоратися з викликами сьогодення, зекономити власний час та підвищити свою кваліфікацію у найефективніший і найраціональніший спосіб.

Навчаймося разом!

Початкове навчання