НОВИНКА!
«Диференційовані картки» з навчання грамоти та математики!

Замовляйте зараз!

Новорічні знижки до 75% на кращі видання!

Час обирати подарунки!

Замовляйте зараз!

Плакати для ДНЗ та початкової школи!

Сучасні, якісні, доступні.

Замовляйте зараз!

Серія книг «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Шановні колеги!

21 лютого Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться перші класи Нової української школи у 2018/2019 навчальному році.

22 лютого Колегія МОН затвердила 26 навчальних програм для 1–2-х класів, з яких 24 — для національних меншин і корінних народів. Також, уже затвержено 8 нетипових програм.

Оголошено переможців конкурсу підручників для 1-го класу, і наші талановиті автори вже почали копітку творчу роботу над створенням посібників вашої улюбленої серії «Мій конспект».

Незважаючи на те, що за новим Держстандартом з 1 вересня 2018 року працюватимуть лише вчителі 1-х класів, решта, на наш погляд, теж має приєднатися про процесу реформування освіти вже сьогодні, саме тому ми пропонуємо посібники, складені з урахуванням вимог Нової української школи – школи компетентностей ХХІ століття, але за чинними на сьогодні програмами для 2-4-х класів (оновленими).

А ми, як завжди, намагаємось «тримати руку на пульсі» та робити все можливе, аби допомогти вам упоратися з викликами сьогодення, зекономити власний час та підвищити свою кваліфікацію у найефективніший і найраціональніший спосіб.

Навчаймося разом!

Нова українська школа — у запитаннях та відповідях.

Частина 1. Особливості організації освітнього процесу. Фінансування
Частина 2. Нормативно-правова база НУШ. Особливості викладання предметів
Частина 3. Оформлення документації 
Частина 4. Організація роботи класу

Початкове навчання