Пiдготовка до ЗНО — легко, цiкаво й ефективно!

Замовляйте зараз!

Підготовка до нового навчального року триває!

Зошити для ЗДО та початкової школи в наявності

Замовляйте зараз!

Вивчайте, говоріть вільно та вишукано!

Замовити зараз!

Серія книг «Нові формати освіти»

Нові методи роботи для нової школи!

Шляхи розв’язання шкільних проблем та інноваційні методи роботи — у серії «Нові формати освіти»!

Ми створили серію книг «Нові формати освіти» для вчителів-практиків, які прагнуть проводити уроки цікаво, із застосуванням сучасних технологій. На сторінках цих книжок досвідчені освітяни діляться кращими напрацюваннями та пропонують методи роботи для створення справді нової школи. Це саме ті книги, які мають бути на столі в кожного вчителя-професіонала!

«Звичайні форми роботи — новий підхід: розвиваємо ключові компетентності»

У книзі наведені методи та засоби для формування кожної ключової компетентності. На прикладі викладання окремих предметів схарактеризовані інтерактивні методи навчання. Також ви знайдете добірку універсальних форм і методів навчання, що стануть у пригоді всім учителям-предметникам.

«Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо з радістю»

Ця книга — своєрідний підсумок досвіду шкільної роботи автора, добірка найкращих напрацювань, які можна взяти у нову школу. Авторка пропонує шляхи розв’язання типових проблем школи, а також нові методи роботи, що стали можливими завдяки технічному прогресу. Усі педагогічні прийоми викладені доступною мовою і стануть в пригоді всім учителям.

«Прийоми педагогічної техніки»

Книга для методистів та вчителів-практиків містить чіткі дієві поради для щоденного використання. Як утримувати дисципліну в класі, налагодити взаємодію учнів, упровадити нові форми роботи, легко повторити вивчене та цікаво подати новий матеріал — усе це й багато іншого для вдосконалення та підвищення майстерності вчителя!

Замовляйте книжки та організовуйте навчальний процес по-новому!