Пiдготовка до ЗНО — легко, цiкаво й ефективно!

Замовляйте зараз!

Підготовка до нового навчального року триває!

Зошити для ЗДО та початкової школи в наявності

Замовляйте зараз!

Вивчайте, говоріть вільно та вишукано!

Замовити зараз!

Серія книг «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Шановні колеги!

21 лютого 2018 року Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким цього року навчалися перші класи Нової української школи та почнуть навчатися у 2019/2020 навчальному році другі класи.

Видавнича група "Основа" у творчій співпраці з найкращими авторами України майже завершила роботу над виданням посібників та наочно-дидактичних матеріалів для роботи у 1-х класах НУШ. Вийшли друком сучасні розробки ранкових зустрічей, тематичних днів, уроків нового покоління улюбленої серії "Мій конспект", кольорові плакати для створення нового освітнього простору...

І, як тільки було оголошено переможців конкурсу підручників для 2-го класу, наші талановиті автори, більшість з яких - учителі пілотних закладів освіти, почали копітку творчу роботу над створенням нових посібників (деякі ви можете побачити у продажу вже зараз)! Тож уважно стежте за нашими новинками - вони стануть усім вам справжніми помічниками та спрямують на дійсно новітні підходи до навчання учнів у Новій українській школі!

Незважаючи на те, що за новим Держстандартом на сьогодні працюють лише вчителі 1-2-х класів, решта, на наш погляд, теж має приєднатися про процесу реформування освіти вже зараз, саме тому ми пропонуємо посібники для організації роботи у 3-4-х класах, складені з урахуванням вимог Нової української школи – школи компетентностей ХХІ століття, але за чинними на сьогодні програмами для 3-4-х класів (оновленими).

Тож ми, як завжди, намагаємось «тримати руку на пульсі» та робити все можливе, аби допомогти вам упоратися з викликами сьогодення, зекономити власний час та підвищити свою кваліфікацію у найефективніший і найраціональніший спосіб.

Навчаймося разом!

Нова українська школа — у запитаннях та відповідях.

Частина 1. Особливості організації освітнього процесу. Фінансування
Частина 2. Нормативно-правова база НУШ. Особливості викладання предметів
Частина 3. Оформлення документації 
Частина 4. Організація роботи класу
Частина 5. Оцінювання в НУШ
Частина 6. Статуси навчальних закладів
Частина 7. Батьки і діти
Частина 8. Сертифікація. Підвищення кваліфікації

Початкове навчання